Кошик
порожній
+38 067 976 91 77
+38 099 537 84 45
+38 032 276 34 61

Maria Grazia Severi

      Марія Грація Севері - італійський бренд жіночого одягу. Одяг Колекції цієї марки - це виклик сірим будням і стереотипному мисленню. 
      З самого заснування компанія відрізнялася філософією продукту, зосередженою на ексклюзивності високої моди і на розкоші, в основі яких лежить міцна база: компетентність на конструкторсько-технічному рівні, типово італійське виробниче ноу-хау і здатність з'єднувати вміле ремісництво з сильним прагненням до пошуку та інновацій. Все це - характеристики компанії, яка створила кілька успішних брендів, розроблених для задоволення різноманітних побажань і вимог жіночої аудиторії. Компанією досі управляє її засновниця Марія Грація Севері разом з дочкою Франческою. 
       Одяг Марія Грація Севері розроблена для жінок, які можуть зробити повсякденне життя цікавим і яскравим як Венеціанський карнавал. Емоційні, життєрадісні і елегантні речі з незвичайною обробкою (стрази, вишивка, пір'я та інші доповнення) зроблять кожну жінку чарівною.

Молодіжною лінією є 22 Маджо - це незвичайна жіночий одяг для любительок екстравагантності.  Філософія бренду - ексклюзивність та розкіш. Орієнтована на ділових і стильних дівчат, одяг 22 Маджо пропонує не відмовлятися від витонченості і жіночності у поєднанні з деякою часткою екстравагантності. У колекціях        22 Maggio поєднуються загадковість, рухливість, ніжність і безумовна жіночність, підкреслена деталями.

Elisabetta FranchiRoccobarocco22 MaggioTosca BluGuessSportalm
Denny RoseFracominaNenetteFly GirlRelishRedskinsSfizioImperialKontatto