Кошик
порожній
+38 067 976 91 77
+38 099 537 84 45
+38 032 276 34 61

Плаття 2017

       Письменники-фантасти колись обіцяли, що в XXI столітті жінки абсолютно відмовляться від суконь і будуть носити щось на зразок облягаючих еластичних комбінезонів. Моделі суконь 2015 свідчать про те, що поки цим пророцтвам збутися таки не судилося. Жінки бажають залишатися жінками у всі часи, а плаття, як відомо, - візитна картка жіночності. 

          Провідні модні бренди розробили найрізноплановіші концепції платть. Але все ж вони постаралися не перетворювати його в занадто утилітарний предмет одягу: практичність і зручність моделей не превалюють над їх зовнішніми достоїнствами. 

Ось що актуально в цьому сезоні:
 

Буйне цвітіння 

Квіткові принти в дизайні суконь не можна назвати абсолютною новинкою - все-таки ця тенденція відноситься до історичних. Але мода 2015 диктує для них особливий формат, фішкою якого є великі зображення і контрастні кольорові сполучення. Дуже популярні зображення маків і троянд, що ми і бачимо в прикладах представлених у нашому інтернет-магазині. 

Тепла колірна гамма 

       Рожевий, помаранчевий, ліловий, коралово-червоний- всі ці кольори найбільш затребувані при оформленні ошатних і повсякденних суконь 2015 року.

Контрастне

              Ще  ефектні колірні комбінації, яки привернули увагу самих різних кутюр'є, - «червоний плюс чорний»,

 "чорний плюс білий".Неважливо, який з цих кольорів буде базовим, а який - додатковим, - виглядає в будь-якому випадку виграшно. Якщо говорити про графічне вирішення принтів, то лідирують згадані вище квіткові мотиви. Ще одна модна штучка - картинки з крабами і скорпіонами. 

Текстильні рельєфи 

                  Багато сукні 2015 декоруються великою кількістю складок, оборок, рюшів і так далі, причому ці деталі нерідко мають вигадливу і складну форму. Тим самим створюється ефект рельєфних прикрас. Але насправді вони виконані зі звичайної тонкої тканини. Приклади таких суконь продемонстровані у нашому інтернет-магазині.

Нарядні та вечірні сукні 2015

        У вечірній моді ніяких особливих потрясінь не сталося - критерії «нарядності» для вечірніх суконь 2015 в цілому залишаються колишніми. Драпірування, багатошарові оборки, напівпрозорі тканини, блискучий декор, стрази і вишивка - ось «арсенал», за допомогою якого створювалися шедеври Elisabetta Franchi, Sfizio, 22 Maggio. Їх можна вважати певною квінтесенцією вечірнього стилю, прийнятого в 2015 році.