Кошик
порожній
+38 067 976 91 77
+38 099 537 84 45
+38 032 276 34 61

Італійська марка RELISH

            

              Італійська марка RELISH була заснована в 2007 році Алессандро Еспозіто , який і на сьогоднішній день є її власником і керує створенням колекцій. Він зумів завоювати серця в індустрії моди і можливість розвитку свого бренду: марка користується популярністю і на своїй батьківщині , в Італії , і в усьому світі Моди.

              Одяг Relish призначений  молодим , модним жінкам , являє собою поєднання оригінальності і класики як для молоденьких дівчат, так і для елегантних , але динамічних леді , - " цільова аудиторія " від 16 і до ... ". Це справжній Італійський стиль , - яскравий , свіжий , незабутній і гармонійний , авангардний і гламурний . Його основні риси , звичайно ж вишуканість і жіночність.
             

                  Жінка Relish - це Жінка з великої літери , вона особлива і яскрава. Її смаку притаманні стильність і недбалість у повсякденному стилі , витонченість і елегантність у вечірньому .

      Характерні риси дизайну одягу Relish - жіночність і елегантність, багатогранність і чуттєвість, гармонічні кольорові рішення.

Одяг Relish для жінок, життя яких вирує. Для жінок, впевнених у собі і вдень і вночі.

Стиль Relish — це динамічність з легким нальотом гламуру.

        Якісна продукція від марки RELISH для Вас завжди буде наповнена чуттєвістю і сучасністю . Залишайтеся стильними і завжди молодими , як сам RELISH !

 

Elisabetta FranchiRoccobarocco22 MaggioTosca BluGuessSportalm
Denny RoseFracominaNenetteFly GirlRelishRedskinsSfizioImperialKontatto