Кошик
порожній
+38 067 976 91 77
+38 099 537 84 45
+38 032 276 34 61

RoccoBarocco - один з найулюбленіших і успішних італійських будинків моди.

Розкішні і вишукані рококо ( рококо ) і бароко ( бароко) - стилі зі складною , нагруженою деталями композицією , граціозним орнаментом і яскравою колірною палітрою. З"єднані разом назви цих декоративних напрямків - рококо ( рококо ) і бароко ( бароко) , або більш стисло - RoccoBarocco, стали псевдонімом майбутнього італійського модельєра Дженнаро Москарьелло , засновника Будинку Barocco Roma . Змішання італійської та французької естетики кінця XVII - початку XVIII століть , увага до ліній жіночого тіла , прагнення до аристократичної витонченості , відображення багатства і розкоші - особливість стилю RoccoBarocco .

RoccoBarocco - один з найулюбленіших і успішних італійських будинків моди.

У всіх своїх колекціях RoccoBarocco незмінно пропонує одяг , зроблений відповідно до традиційно чудового італійського смаку , і аксесуари найвищого класу. Стиль RoccoBarocco - це креатив , гламур і авангард , який завжди прагне кинути моді виклик , вийти за рамки повсякденності і створити щось екстраординарне.

У своїх моделях RoccoBarocco поєднує непоєднуване , з'єднуючи строгий стиль з буйством кольорів , і створює незабутні шедеври. І неважливо , чи відображає РоккоБарокко чоловічу брутальність або жіночу витонченість , стиль завжди залишається незмінним - це досконалість , доведена до абсолюту , досконалість у всьому.

Історія бренду RoccoBarocco почалася в 60 -х рр. XX- го століття , коли італієць RoccoBarocco запропонував створену ним самим колекцію одягу бутіку Boutique di Rino на острові Ічью . Як у класичній історії успіху, одяг миттєво розходиться , а її автор отримує визнання . У 1966-му році молодий дизайнер переїжджає в Неаполь і пробує себе в якості справжнього модного дизайнера.

Спочатку RoccoBarocco співпрацює з досвідченим дизайнером Жілем . Їх колекції стають настільки успішними , що продаються в найдорожчих італійських бутиках. Італійські зірки кіно і шоу- бізнесу з'являються в їх одязі на червоних доріжках. У 1977 -му році Бароко відмовляється від співпраці і випускає колекцію , створену тільки ним самим , вона отримала назву Barocco Roma . Він стає все популярнішим і популярнішим , його впізнають на вулицях , він - частий гість на телебаченні і особливо радіо. Виходять його інтерв'ю , його обличчя з'являється на обкладинках журналів , число шанувальників його таланту зростає.

Одяг RoccoBarocco розрахований на жінок , які на перше місце ставлять свій особистий стиль , а не примхи моди. Саме тому одяг так подобається кіноактриса і дама вищого світу. Серед зірок , що носили RoccoBarocco , були Джина Лоллобриджида , Урсула Андерс , Лаура Антонеллі .

Філософія марки може бути передана наступними словами: строгість , гумор , сміливість і поетична уява

Знижки на товари пуховики Elisabetta Franchi

Оновленно товари Guess Львів

.