Sandro Ferrone

Культовий бренд італійської «швидкої моди» - Sandro Ferrone - з'явився в 1958 році. Його засновник - Алессандро Ферроне (Alessandro Ferrone) разом з трьома майстрами починали з пошиття 15 суконь в день. Завдяки незвичному забарвленню і актуальному крою, сукні від Sandro мали популярність в Римі, що дозволило вже через 2 роки відкрити дизайнеру власний магазин. До початку 80-х років мережа магазинів Sandro Ferrone розкидається по всьому Півдню Італії, а на виробництві модного будинку випускаються вже десятки тисяч одиниць продукції в рік.
Замість традиційної схеми роботи - випуску двох сезонних колекцій на рік - Сандро Ферроне використовує ідею "живих колекцій", випускаючи тільки найбільш затребувані покупцями на даний момент часу моделі.
Компанії Sandro Ferrone виробляє також лінію одяг під назвою Sweet Size, створеної в 2003 році і випускає модну і елегантний одяг для жінок розмірів від 46-го.Такім чином, прагнення Sandro Ferrone виробляти актуальну, що відповідає потребам і можливостям жінки одяг - робить цю марку затребуваною і улюбленої ось уже майже п'ятдесят років.