Кошик
порожній
+38 067 976 91 77
+38 099 537 84 45
+38 032 276 34 61

     SPORTALM ( Австрія ) - модний жіночий одяг для спорту і вільного часу , з ефектним поєднанням функціональності , якості матеріалів і ексклюзивного стилю.

   Австрійська фірма Sportalm була заснована в 1953 році. У 1980 році вона розробила першу колекцію одягу , що поєднує національний стиль і моду. Застосування матеріалів , що виготовляються тільки для Sportalm , в поєднанні з модними кольорами , зробили фірму однією з провідних у світі в галузі моди гірськолижного одягу .
Glamour & casual chic Sportalm .

        Назва цієї австрійської фірми в перекладі з німецької означає "спортивна галявина ", і з середини минулого століття її високо цінують всі, хто захоплюється зимовими видами спорту.
Піонер гірськолижного спорту Франц Райш більше ста років тому вперше скотився на лижах з гори Kitzbuhel , поклавши початок історії гірськолижного спорту. Сьогодні Kitzbuhel один з провідних спортивних курортів Альпійських гір з світовим ім'ям. Вже понад півстоліття фірма Sportalm - національний символ Австрії , знаходиться в самому його серці . Цей знаменитий бренд відомий модним спортивним одягом , гармонійно поєднує національний стиль і моду.

Знижки на товари Elisabetta Franchi пуховики

Оновленно товари Guess Львів