Кошик
порожній
+38 067 976 91 77
+38 099 537 84 45
+38 032 276 34 61

Італійські сумки TOSCA BLU

            Сумки Tosca Blu (Tоска Блю ) 

          Дата народження марки « TOSCA BLU » припадає на 1998р, заснованиа компанією Minoronzoni, Молода і зухвала марка дуже швидко завоювала любов у багатьох представниць класу Women Старого Світу. Бутіки відкривалися один за іншим. Спочатку на батьківщині в Бергамо , потім Мілан , Рим , Венеція .. Навіть Париж не встояв , знайшов таки місце , та не    де-небудь , а на самій rue Saint Honere ! Сумки , взуття, ремені від Tоска Блю - все відразу стало користуватися небаченої популярністю. Через пару років докотилося і до нас. Докотилося і сподобалося до такої міри , що сьогодні Україна є основним споживачем всієї цієї краси . Ми також не змогли залишитися осторонь , тому в нашому інтернет -магазині  дані вироби присутні теж  ! 

        Кожна нова колекція сумок і аксесуарів « TOSCA BLU » відрізняється свіжими дизайнерськими рішеннями , але всі їх об'єднує бездоганний шарм , властивий романтичному образу , свіжість і вишуканість.

         « TOSCA BLU » широко відома в Парижі та Мілані , а також і інших містах - законодавцях моди , насамперед як марка аксесуарів для жінок , які не бояться експериментувати , яскравих особистостей , може навіть трохи інфантильних , наївно - піднесених дівчат , дам або бізнес -леді . Сумки « TOSCA BLU » модні , гармонійні і стильні.

           Сумки « TOSCA BLU » впізнаються і улюблені, оскільки найвища якість і неповторний дизайн легко помітити серед продукції , пропонованої на сучасному ринку .

     * Яскрава сумка червоного кольору для тих , хто звик перемагати! Вона додасть впевненості і підкреслить Вашу вишуканість , виділить Вас з натовпу , тому подбайте про решту складових свого іміджу - він повинен бути досконалим !

      * Шоколадна , золота , червона , фіолетова сумочки однієї форми - неповторні жіночі аксесуари , викликають лише позитивні почуття .

      * Цікаві контури , кокетливий бантик і тонкі зручні ручки зачарують тих , хто цінує стиль .

      * Колірна гамма колекцій настільки різноманітна , що хочеться купити відразу кілька моделей , адже дуже складно відмовитися від яскравих фарб , що додають життю особливий «смак».

             Відтінки фіолетового , синього , червоного , зеленого , коричневого , бузкового - карнавал кольору , подарований нам в поточному модному сезоні всесвітньо відомим брендом !

      * Звичайно , для цінителів класики завжди є елегантні моделі чорного кольору , адже він назавжди влаштувався на модному олімпі .

      

Elisabetta FranchiRoccobarocco22 MaggioTosca BluGuessSportalm
Denny RoseFracominaNenetteFly GirlRelishRedskinsSfizioImperialKontatto