Кошик
порожній

Жіночий та чоловічий одяг GUESS - італійський брендовий одяг

                 Компанія Guess, відома, насамперед, своїми джинсами, крім того розробляє, виробляє і продає джинсовий, бавовняний і в'язаний одяг.

                    Лінія одягу Guess - це класичні та комфортні джинси, брюки, кобінезони, сукні, спідниці, шорти, футболки, жакети і трикотаж, а доповнює цю лінію - лінія аксесуарів та взуття. Сьогодні компанія виробляє окуляри, сумки, взуття, годинники, купальники, ремені і навіть ювелірні вироби, а рекламні компанії Guess не раз отримували перші місця на фестивалях.
     

           Бренд завойовує все більше нових прихильників, в тому числі з числа молоді.В рекламах з'являються ікони стилю нового покоління, включаючи Періс Хілтон.

         Модний бренд GUESS Україна відомий завдяки своїй першості в світі джинсової моди, і компанія пропонує любителям моди по всьому світу класичні, облягаючі силуети в одязі, які в свою чергу створюють чуттєві і модні образи з невимушеним настроєм, що з гордістю виражено в слогані «Беззастережна сексуальність» .

          У колекції представлені хвилюючі відтінки джинсів синього кольору оновленого та класичного стилів, джинсових жакетів і сорочок, а також повний асортимент топів, верхнього одягу і аксесуарів для створення унікального, сексуального і спокусливого образу.

Elisabetta FranchiRoccobarocco22 MaggioTosca BluGuessSportalm
Denny RoseFracominaNenetteFly GirlRelishRedskinsSfizioImperialKontatto