Кошик
порожній

ОПЛАТА

Післяплата через " Нову пошту "

Ви оплачуєте товар готівкою при отриманні у відділенні "Нової пошти". Грошовий переказ оплачує замовник. Оплата здійснюється виключно у національній валюті.
 

Переказ на банківську картку

Переказ грошових коштів на банківську карту здійснюється без комісії для платника. Банківські реквізити Ви зможете отримати у менеджера.
 

За допомогою системи Liqpay

Liqpay - сервіс автоматичної оплати з використанням картки Visa або Mastercard . Швидкий, зручний, а головне безпечний спосіб зробити покупку. Всі операції проводяться в захищеному режимі, Ви можете бути впевнені у безпеці своїх даних.

 

ДОСТАВКА

На сьогоднішній день доступні такі способи доставки :
- Кур'єрською службою " Нова пошта"
- Транспортною компанією на ваш вибір

Ми доставляємо товар в усі населені пункти України без винятків. Доставка відбувається кур'єрською службою «Нова пошта» протягом 1-3 робочих днів з моменту надходження заявки та після попереднього узгодження Вашого замовлення по телефону з нашим менеджером. Товар надходить на склад у Вашому місті.

Терміни доставки:

Ми намагаємося доставити Ваш товар якомога раніше. Зазвичай, доставка замовлення в будь-яку точку України займає 1-3 дні з моменту підтвердження замовлення.

Вартість доставки :

Вартість пересилання товару визначається співробітниками « Нової пошти » залежно від місцезнаходження населеного пункту в якому Ви перебуваєте, а також габаритів товару.